קורס Z Skills

קורס Z-Skills הוא קורס חדשני לפיתוח כישורים ומיומנויות, המסייע למשתתפים להשתלב, להתקדם ולפתח קריירה מצליחה בעולם העבודה בהתאמה  למגמות העדכניות בעולם התעסוקה.

בני דור ה-Z גדלים בעולם שמשתנה מעולם של "ידע" לעולם של מיומנויות. זהו דור חדשני ופורץ דרך, שנולד לתוך העידן החדש, וחי בתוכו באופן טבעי. 

למרות זאת, מעסיקים רבים מצביעים על צורך גובר בעובדים בעלי מיומנויות וכישורים איכותיים, כגון, חשיבה יצירתית וביקורתית, אינטליגנציה רגשית גבוהה, גמישות מחשבתית, ומסוגלות בין תרבותית. נראה כי דור ה-Z מחויב לשפר ולהעצים כל העת מיומנויות וכישורים פרקטיים, הנדרשים בעולם התעסוקה של המאה ה-21… 

זה בדיוק מה שקורס Z-Skills מתכוון לקדם ולהאיץ.

מבוא: היכרות עם עולם העבודה המשתנה

מבוא: היכרות עם עולם העבודה המשתנה

אילו מיומנויות נדרשות במאה ה-21? מהן המגמות התעסוקתיות בתקופה זו? קורס זה יספק מענה לשאלות אלו ויסקור את התמורות והשינויים שחלו בעולם התעסוקה עד ההווה.

אינטליגנציה תעסוקתית

אינטליגנציה תעסוקתית

קורס זה עוסק בחשיבות האינטליגנציה הרגשית והחברתית, ותפיסתה ככלי מפתח להצלחת העובד בעולם החדש. בנוסף, הקורס עוסק בזיהוי החוזקות הקיימות בנו, וכיצד נוכל לשפר את אלו החזקות פחות.

מיומנויות חשיבה

מיומנויות חשיבה

קורס זה מכשיר את המשתתפים בעזרת תרגול תהליכי חשיבה יצירתית, ומסייע לפתח חשיבה מסתעפת וביקורתית בעזרת סימולציות מעולם התעסוקה.

גמישות וחדשנות בעולם התעסוקה

גמישות וחדשנות בעולם התעסוקה

משתתפי קורס זה יתנסו בתרגול רעיונאות, חשיבה עיצובית, פתרון בעיות ואתגרים מרכבים. כחלק מלמידת פרקטיקות מקדמות חדשנות וגמישות בעולם העבודה - האישי והארגוני.

מסוגלות בין תרבותית וחשיבה סתגלנית

מסגולות בין תרבותית וחשיבה סתגלנית בתעסוקה

עד כמה אנו פתוחים לשינויים? לתרבויות אחרות? כיצד חשיבה סתגלנית תסייע לנו להצליח בעולם החדש? קורס זה יסקור את התכונות הנדרשות, יזמין להתנסויות, ויפרט כיצד כל אחת מהן מסייעת להצלחה.

יוזמה ואחריותיות

יוזמה ואחריותיות

קורס זה יעסוק בלמידת גישות עדכניות והיבטים לא רציונליים בקבלת החלטות. במסגרתו נתנסה בתהליכי קבלת החלטות, פיתוח מסוגלות ופרואקטביוות, אחריות אישית ותגובתיות.

רוצים לשמוע עוד?

נא השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

מספרים עלינו