קורס Z Skills

קורס Z-Skills הוא קורס חדשני לפיתוח כישורים ומיומנויות, המסייע למשתתפים להשתלב, להתקדם ולפתח קריירה מצליחה בעולם העבודה.

העולם המוכר לנו הולך ומשתנה במהירות: ההתפתחויות הטכנולוגיות, דרישות השוק ותהליכי הגלובליזציה מאיצים את השינויים ומאתגרים ארגונים ברחבי העולם.

בני דור ה-Z גדלים בעולם שמשתנה מעולם של "ידע" לעולם של מיומנויות. מעסיקים רבים מצביעים על צורך גובר בעובדים בעלי מיומנויות וכישורים איכותיים, כגון חשיבה יצירתית וביקורתית, אינטליגנציה רגשית גבוהה, גמישות מחשבתית ומסוגלות בין תרבותית. נראה שאנחנו מחויבים לשפר ולהעצים כל העת מיומנויות וכישורים פרקטיים, הנדרשים בעולם התעסוקה של המאה ה-21. כישורים אלו יוצרים בידול עצמי בפני מעסיקים ומתאימים את פיתוח הקריירה לשינויים התכופים בעולם העבודה.

הצטרפו אלינו לקורסי Z-skills ותקבלו את ארגז הכלים שאתם צריכים להשתלבות מיטבית בעולם העבודה!

מבוא: היכרות עם עולם העבודה המשתנה

מבוא: היכרות עם עולם העבודה המשתנה

אילו מיומנויות נדרשות במאה ה-21? לאן עולם העבודה הולך? בקורס ניתן מענה לשאלות אלו ונסקור את התמורות והשינויים בעולם העבודה.

אינטליגנציה תעסוקתית

אינטליגנציה תעסוקתית

בקורס נלמד על אינטליגנציה רגשית וחברתית. נשפר את היכולות שלנו על ידי התנסות באירועים אמיתיים מעולם העבודה, לדוגמה עבודת צוות, יחסים בין עובדים וכו'.

מיומנויות חשיבה

מיומנויות חשיבה

בקורס נכשיר את המשתתפים בעזרת תרגול תהליכי חשיבה יצירתית ונסייע לפתח חשיבה מסתעפת וביקורתית בעזרת סימולציות מעולם העבודה.

גמישות וחדשנות בעולם העבודה

גמישות וחדשנות בעולם העבודה

המשתתפים יתנסו בתרגול רעיונאות, חשיבה עיצובית, פתרון בעיות ואתגרים מורכבים. כחלק מלמידת פרקטיקות מקדמות חדשנות וגמישות בעולם העבודה - האישי והארגוני.

מסוגלות בין תרבותית וחשיבה סתגלנית

מסגולות בין תרבותית וחשיבה סתגלנית בתעסוקה

עד כמה אנו פתוחים לשינויים? לתרבויות אחרות? כיצד חשיבה סתגלנית תסייע לנו להצליח בעולם החדש? נסקור את התכונות הנדרשות, נזמין להתנסויות ונפרט כיצד כל אחת מהן מסייעת להצלחה.

יוזמה ואחריותיות

יוזמה ואחריות

בקורס נעסוק בלמידת גישות עדכניות והיבטים לא רציונליים בקבלת החלטות. במסגרתו נתנסה בקבלת החלטות, פיתוח מסוגלות ופרואקטיביות, אחריות אישית ותגובתיות.

רוצים לשמוע עוד?

נא השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

מספרים עלינו