מכון מכ"ם-ייעוץ תעסוקתי

הכוונה נכונה לתעסוקה מתאימה מתחילה בהיכרות עם האדם, יכולותיו ושאיפותיו – זהו כלי מפתח הכרחי וחיוני מאין כמוהו. אנו במכון מכ"ם מבית "קריירה 21" מבינים זאת היטב, ולכן פיתחנו מודלים מקצועיים לאבחון תעסוקתי מתקדם, במסגרתו אנו מסייעים לגיבוש הזהות התעסוקתית, מייעצים בבחירת מקצוע וקריירה, ותומכים גם במקרים של הסבת מקצוע.

איך אנו עושים את זה? קראו בהמשך.

אבחון תעסוקתי

תהליכי האבחון שלנו נבנו לפי הסטנדרטים העדכניים ביותר, ובשיתוף עם גורמים מומחים ובעלי ניסיון רב בעולם הגיוס. בין אם מדובר בריאיון עומק, התייעצות עם פסיכולוג תעסוקתי, או מילוי שאלון פרופיל תעסוקתי - אנו נעמיד לרשותכם את כל הכלים הנדרשים כדי לסייע לכם להכשיר את הדור הבא, איש-איש על פי כישוריו ושאיפותיו. בנוסף, נציע לכם כלים מותאמים לאוכלוסיות מגוונות בחברה הישראלית, כגון הקהילה החרדית-דתית, אמהות חד-הוריות, עולים חדשים ועוד.

ייעוץ, ליווי וניהול קריירה

מספר מסלולים עומדים לרשותכם- תהליך מלא שכולל היכרות, אבחון מעמיק, ייעוץ וליווי מתמשך, ומסלולים נקודתיים יותר כמו שיחת ייעוץ לניהול קריירה עם פסיכולוג תעסוקתי לנמצאים בשוק התעסוקה, פגישת הכוון למיקוד בתחילת הדרך התעסוקתית, ייעוץ מומחים בנושא הסבת מקצוע ועוד.

סדנה לבחירת מקצוע 

אנו חיים בעולם תעסוקתי מורכב שמשתנה ומתפתח מיום ליום, מקצועות מוכרים הולכים ונעלמים, ומקצועות חדשים נולדים להם מבלי שבכלל היינו מוכנים אליהם. בעולם כזה, איך בוחרים מקצוע שיהיה רלוונטי גם לשנים רבות קדימה? אנו מציעים לכם סדנה מקצועית עבור 25 משתתפים, בה נכיר את עולם הלימוד והתעסוקה, נבחן את התכונות והנטיות התעסוקתיות הנדרשות, ונסייע בבחירת תחום העיסוק המתאים לכל משתתף - בהתאמה אישית מלאה.

מספרים עלינו